Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Never
cs: Nikdy

en: 1 day
cs: 1 den

en: Media
cs: Média

en: By
cs: Od

en: Source
cs: Zdroj

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz
