Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Image
da: Billede

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: 1 hour
da: 1 time

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Continue
da: Fortsæt

en: Never
da: Aldrig

en: 1 day
da: 1 dag

en: By
da: Af

en: Token
da: Symbol

en: Source
da: Kilde

en: 4 hours
da: 4 timer

en: 12 hours
da: 12 timer

en: No media available.
da: Ingen tilgængelige media.
