Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Image
el: Εικόνα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Never
el: Ποτέ

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Media
el: Μέσα

en: By
el: Από

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Source
el: Πηγή

en: 4 hours
el: 4 ώρες

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος
