Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Image
fi: Kuva

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Continue
fi: Jatka

en: Never
fi: Ei koskaan

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Token
fi: Muuttuja

en: Source
fi: Lähde

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: No media available.
fi: Ei mediaa saatavilla.

en: Fetch
fi: Nouda
