Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: 1 day
ga: Lá amháin
