Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Image
gl: Imaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Continue
gl: Continuar

en: Never
gl: Nunca

en: 1 day
gl: 1 día

en: Media
gl: Medios

en: By
gl: Por

en: Token
gl: Símbolos

en: Source
gl: Orixe

en: 4 hours
gl: 4 horas

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: 12 hours
gl: 12 horas
