Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Image
hi: चित्र

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: 1 day
hi: १ दिन

en: Media
hi: मीडिया

en: By
hi: द्वारा

en: Source
hi: स्रोत

en: Video
hi: वीडियो

en: Permalink
hi: पर्मालिंक

en: No media available.
hi: कोई मीडिया उपलब्ध नहीं है।
