Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Image
hr: Slika

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Continue
hr: Nastavi

en: Never
hr: Nikada

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Media
hr: Mediji

en: By
hr: Od

en: Source
hr: Izvor

en: Permalink
hr: Trajna veza
