Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Never
hy: Երբեք

en: Media
hy: Մեդիա

en: Source
hy: Աղբյուր
