Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Image
jv: Gambar

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Never
jv: Ora tahu

en: Permalink
jv: Tautan jejeg
