Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Never
ka: არასდროს

en: Media
ka: მედია

en: Source
ka: წყარო
