Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Continue
km: បន្ត

en: Never
km: កុំ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍
