Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ
