Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Image
ku: وێنە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی
