Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Continue
lt: Tęsti

en: Never
lt: Niekada

en: 1 day
lt: 1 diena

en: By
lt: Sukūrė

en: Source
lt: Šaltinis

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: No media available.
lt: Nėra galimos media.
