Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Never
nl: Nooit

en: 1 day
nl: 1 dag

en: By
nl: Door

en: Source
nl: Bron

en: 4 hours
nl: 4 uur

en: No media available.
nl: Geen media beschikbaar.

en: Fetch
nl: Ophalen
