Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Continue
nn: Hald fram

en: Never
nn: Aldri

en: 12 hours
nn: 12 timar
