Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Image
oc: Imatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Continue
oc: Contunhar

en: Never
oc: Pas jamai

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Media
oc: Mèdia

en: By
oc: Per

en: Token
oc: Geton (token)

en: Source
oc: Font

en: Permalink
oc: Ligam permanent
