Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
