Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ
