Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Image
pt: Imagem

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Add
pt: Adicionar

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Continue
pt: Continuar

en: Never
pt: Nunca

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Media
pt: Mídia

en: By
pt: Por

en: Source
pt: Fonte

en: 4 hours
pt: 4 horas

en: Permalink
pt: Link permanente

en: 12 hours
pt: 12 horas

en: No media available.
pt: Nenhuma mídia disponível.
