Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Video
se: Filbma
