Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Never
sl: Nikoli
