Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Image
sv: Bild

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Never
sv: Aldrig

en: 1 day
sv: 1 dag

en: By
sv: Av

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Source
sv: Källa

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Add token
sv: Lägg till ersättningstecken

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: Token ID
sv: ID-nummer för ersättningstecken

en: No media available.
sv: Ingen media tillgänglig.
