Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Image
ta: படம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Never
ta: இல்லை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Source
ta: மூலம்

en: Permalink
ta: நிரந்தரசுட்டி
