Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Source
te: మూలం

en: Permalink
te: స్థిరలంకె
