Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Never
th: ไม่เคย

en: Media
th: สื่อ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Video
th: วีดีโอ
