Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Ыраары

en: Type
ru: Янзы

en: Cancel
ru: Соксаары

en: Edit
ru: Өскертири

en: Image
ru: Чурук

en: Save
ru: Шыгжаары

en: Never
ru: Кажан-даа евес

en: Media
ru: Медиа
