Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ
