Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Image
vi: Ảnh

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Never
vi: Không bao giờ

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Media
vi: Phương tiện

en: By
vi: Bởi

en: Source
vi: Nguồn

en: Permalink
vi: Liên kết cố định

en: No media available.
vi: Không có phương tiện nào.

en: Fetch
vi: _Lấy
