Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Continue
af: Gaan voort

en: Never
af: Nooit

en: Source
af: Bron
