Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Source
am: ምንጭ
