Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Image
ar: الصورة

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Continue
ar: متابعة

en: Never
ar: أبدا

en: Media
ar: ميديا

en: By
ar: بواسطة

en: Source
ar: المصدر

en: Video
ar: فيديو

en: Permalink
ar: الرابط الثابت
