Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Continue
ast: Siguir

en: Never
ast: Nunca
