Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Image
bn: ছবি

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Permalink
bn: পার্মালিঙ্ক
