Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག
