Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Image
cy: Delwedd

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Continue
cy: Parhau

en: Never
cy: Byth

en: Media
cy: Cyfryngau
