Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Actions
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Image
de: Bild

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Add
de: Hinzufügen

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Continue
de: Weiter

en: Never
de: Nie

en: 1 day
de: 1 Tag

en: Media
de: Medien

en: By
de: Von

en: Source
de: Quelle

en: 4 hours
de: 4 Stunden

en: Add token
de: Platzhalter hinzufügen

en: 12 hours
de: 12 Stunden

en: Token ID
de: Token-ID

en: No media available.
de: Keine Medien verfügbar.

en: Fetch
de: Holen
