Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།
