Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Never
eo: Neniam
