Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Image
et: Pilt

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Continue
et: Jätka

en: Never
et: Mitte kunagi

en: 1 day
et: 1 päev

en: Media
et: Meedia

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Source
et: Allikas

en: Permalink
et: Püsiviide

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.
