Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Image
eu: Irudia

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Never
eu: Inoiz ez

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Source
eu: Iturburua
