Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag
