Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Continue
fr: Continuer

en: Never
fr: Jamais

en: 1 day
fr: 1 jour

en: Media
fr: Média

en: By
fr: Par

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Video
fr: Vidéo

en: 4 hours
fr: 4 heures

en: Permalink
fr: Permalien

en: 12 hours
fr: 12 heures

en: No media available.
fr: Aucun média disponible.

en: Fetch
fr: Mettre à jour

en: Last fetched
fr: Dernière mise à jour
