Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Never
gu: કદી નહી

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ
