Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Image
he: תמונה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Continue
he: להמשיך

en: Never
he: לעולם

en: 1 day
he: יום אחד

en: Media
he: מדיה

en: By
he: מאת

en: Token
he: אסימון

en: Source
he: מקור

en: Video
he: וידאו

en: 4 hours
he: 4 שעות

en: Permalink
he: קישור קבוע
