Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Image
hu: Kép

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Continue
hu: Folytatás

en: Never
hu: Soha

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Media
hu: Média

en: By
hu: Beküldő:

en: Token
hu: Vezérjel

en: Source
hu: Forrás

en: Video
hu: Videó

en: 4 hours
hu: 4 óra

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: No media available.
hu: Nincs elérhető média.
