Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Image
id: Gambar

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Never
id: Tidak pernah

en: 1 day
id: 1 hari

en: By
id: Oleh

en: Source
id: Sumber

en: Permalink
id: Link permanen

en: No media available.
id: Media tidak tersedia.
