Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Image
is: Mynd

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Continue
is: Halda áfram

en: Never
is: Aldrei

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: No media available.
is: Ekkert margmiðlunarefni aðgengilegt.
