Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Image
it: Immagine

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Continue
it: Continua

en: Never
it: Mai

en: 1 day
it: 1 giorno

en: By
it: Da

en: Source
it: Sorgente

en: Permalink
it: Collegamento permanente

en: No media available.
it: Non è disponibile alcun contributo mediale.
